3. Anunturi
  4. Servicii de eficientizare energetica-Lot 1: „Achiziţionare servicii în vederea întocmirii de documentații tehnico-economice Expertiza tehnică + DALI + Audit energetic + Raport de audit energetic + Certificat Energetic” aferente obiectivului de investiție ”Eficientizare energetică a corpului de clădire F, din cadrul Secției de Obstetrică și Ginecologie a Spitalului Clinic Județean de Urgență Arad, str.Episcopiei nr.5” , Lot 2: „Achiziţionare servicii în vederea întocmirii de documentații tehnico-economice Expertiza tehnică + DALI + Audit energetic + Raport de audit energetic + Certificat Energetic” aferente obiectivului de investiție ”Eficientizare energetică a corpului de clădire Centrul de primire copii din cadrul Direcției Generale de Asistență Socială și Protecția Copilului Arad, str.Udrea nr.6”

Tip anunt: Servicii / Data publicare: 11.07.2017 / Expira: 25.07.2017
Departament: Serviciul Achiziţii Publice

Servicii de eficientizare energetica-Lot 1: „Achiziţionare servicii în vederea întocmirii de documentații tehnico-economice Expertiza tehnică + DALI + Audit energetic + Raport de audit energetic + Certificat Energetic” aferente obiectivului de investiție ”Eficientizare energetică a corpului de clădire F, din cadrul Secției de Obstetrică și Ginecologie a Spitalului Clinic Județean de Urgență Arad, str.Episcopiei nr.5” , Lot 2: „Achiziţionare servicii în vederea întocmirii de documentații tehnico-economice Expertiza tehnică + DALI + Audit energetic + Raport de audit energetic + Certificat Energetic” aferente obiectivului de investiție ”Eficientizare energetică a corpului de clădire Centrul de primire copii din cadrul Direcției Generale de Asistență Socială și Protecția Copilului Arad, str.Udrea nr.6” 11.07.2017 Descarcă fişierul
caiet de sarcini 11.07.2017 Descarcă fişierul