4. Anunt mediu

Anunt mediu

13.07.2018
CONSILIUL JUDETEAN ARAD titular al proiectului "MODERNIZARE DJ 709G, INCLUSIV POD MUREŞ, PENTRU FUNCTIUNEA DE CENTURA EST ARAD _ FAZA DTAC" propus a fi realizat in municipiul Arad, comuna Fintinele, comuna Vladimirescu, jud. Arad anunţă publicul interesat asupra deciziei luate in cadrul Sedinţei etapei de încadrare în cadrul procedurii de evaluare a impactului asupra mediului, pentru proiectul menţionat mai sus. Proiectul deciziei de încadrare şi motivele care o fundamentează pot "fi consultate la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului din Arad, Splaiul Mureşului, F.N., de luni până vineri, între orele 08-16, precum şi la următoarea adresă de internet : www.anpm.apmar.ro. Publicul interesat poate inainta comentarii/observaţii la proiectul deciziei de încadrare în termen de 5 zile de la data publicării prezentului anunţ.