1. Consiliul Judetean Arad
  2. Organizare
  3. Aparat de specialitate
  4. Declaratii de avere si interese - 2018

Declaratii de avere si interese - 2018

Numele și prenumele Funcția Declarație de avere Declarație de interese
Stoian Gheorghe  Administrator public  februarie 2018  februarie 2018
Compartimentul Control Intern Managerial
Dodean Roxana Maria Consilier    
Tutuianu Raluca  Consilier    
Birou Audit Intern   
Grozi Valy Valentina  Șef birou     
Gid Olimpia Florica Auditor    
Pecican Otilia Monica  Auditor    
Sabau Eugenia Auditor    
Serviciul Gestiune Resurse Umane   
Iancu Lenuţa Șef serviciu    
Encev Maria Consilier    
Cristina Haritina Consilier    
Iordache Florentina Consilier    
Tămaş Rodica Consilier    
Sarghi Lucia Dorina Consilier     
Fibișan Ofelia Consilier    
Hălmăgean Claudia Consilier    
Serviciul Managementului Spitalelor   
Seran Mihai Gratian  Șef serviciu    
Julean Florica Elena Consilier    
Lucaci Nadia Consilier    
Cristea Cristina Claudia Consilier    
Cristea Gheorghița Consilier    
Măduţa Lidia Lavinia  Consilier    
Ban Bogdan  Consilier    
Stoian Madona Maria Consilier juridic februarie 2018 februarie 2018
Serviciul Corp Control      
Popa Olimpia Neliana Șef serviciu    
Mânzu Teodora Valentina Consilier    
Noghiu George Eugen Consilier    
Compartimentul Monitorizare Soc.Com. Regii Autonome şi ADI   
Buda Dan Florin Consilier    
Hodăjeu Dorina Maria Consilier    
Bolog Daniela Consilier mai 2018 mai 2018
Direcția Comunicare și Strategii   
Ando Andrei Director executiv     
Serviciul Cooperare Instituţională şi Relaţii Externe   
Pop Consuela Lidia  Șef serviciu    
Cernea Claudiu Iosif Consilier    
Balaban Gabriela Anita Consilier    
Mariş Mirela Laura Consilier    
Terpea Lavinia Cosmina Consilier    
Flore Ana Maria Consilier    
Șandru Mirela Adriana Consilier    
Serviciul Centrul Naţional de Informare şi Promovare Turistică a Judeţului Arad   
Moţiu Daliana Lorena Șef serviciu    
Compartimentul Informare, Relații Publice și Mass Media   
Ozarchevici Mihaela Consilier    
Lovas Monica Daniela   Consilier    
Ostaficiuc Radu  Consilier    
Oţoiu Andreea Roxana Consilier    
Grădinaru Teofil Marius Referent    
Bunaciu Diana Consilier    
Compartimentul Analiză Informatică   
Popa Ioan Lucian Consilier    
Rus Ciprian Consilier

 

 

Lupeiu Horia Viorel Consilier    
Suciu Ovidiu Mircea Consilier    
Roibu Marius Ovidiu Consilier    
    
Lupu Silvana Secretar al județului    
Serviciul Juridic Contencios Administrativ   
Jurj Daniel Vasile    Șef serviciu    
Glaser Andrea Brigitte Consilier Juridic    
Luncan Ramona Monica Consilier Juridic    
Chiş Maria Consilier juridic    
Glogovicean Doina Consilier    
Neamţiu Elena Cristina Consilier    
Hanc Laura Carmen Consilier juridic    
Anca Claudiu Consilier juridic  

 

Cure Nicoleta Consilier juridic  ianuarie 2018  ianuarie 2018
Verișan Patricia Oana Consilier juridic    
Jalonschi Lavinia Claudia Consilier juridic    
Barna Biana Geanina Consilier juridic februarie 2018 februarie 2018
Direcţia Administraţie Publică      
Petrica Aurel Director executiv    
Compartimentul Managementul Documentelor      
Pisău Mircea Ioan Consilier    
Cameniţă Florina Consilier    
Bej Mariana Otilia Consilier  

 

Compartimentul Contracte Servicii Socioale      
Mişcoi Ana Consilier    
Fugătă Angelica Consilier    
Sabău Georgeta Valeria Consilier juridic    
Gherman Andrada Oana Consilier  

 

Hațegan Emanuela Doinița Consilier    
Serviciul Administrativ      
Bondor Flavius Şef serviciu    
Direcţia economică      
Ribovici Gheorghina Mirela Director executiv    
Turjuc Liliana Daniela  Director executiv adjunct    
Serviciul contabilitate      
Haydu Mirela (Şef serviciu ex. temp.) Şef serviciu    
Todor Maria Consilier    
Maghera Violeta Consilier    
Baciş Dorin Rista Consilier    
Todor Lucia Georgeta Consilier    
Lupeiu Luminţa Maria Consilier    
Bona Petru Bombonel Consilier    
Madarasz Daniela Gabriela Consilier    
Tamas Anuța Consilier    
Compartimentul Evidenţă Patrimoniu      
Măriuţa Georgina Adina Consilier    
Popa Roxana Lavinia Consilier    
Compartimentul Salarizare      
Melics Ileana Consilier    
Botaş Maria Corina Consilier  

 

Serviciul Buget      
Floruncuţ Nicoleta Cristina  Şef serviciu    
Catrinescu Mihaela Consilier    
Iovuţa Dana Ioana Consilier    
Puia Rodica Consilier ianuarie 2018

ianuarie 2018

Breje Saveta Mioara Consilier    
Ban Estera Consilier    
Tomuţa Corina Valeria Consilier    
Bunaciu Florica Consilier    
Rada Carmina Consilier martie 2018 martie 2018
Serviciul Venituri      
Gherman Marioara Şef serviciu    
Bonta Liviu Consilier    
Cătană Adina Aurelia Consilier    
Rad Liliana Consilier    
Matica Anca Florica Consilier    
Rițisan Daniela Georgeta Consilier    
Golomici Simona Veronica Consilier    
Ardelean Mariana Consilier    
Furdui Alina Maria Consilier    
Paulișan Viorica Florentina Consilier ianuarie 2018 ianuarie 2018
Compartimentul Datorie Publică      
Şutac Nicolae Marius (plecare) Consilier  februarie 2018  februarie 2018
Gaspar Camelia Georgeta Consilier    
Compartimentul de Executare Silită      
Neagu Claudia Florina Consilier  

 

Direcţia Amenajarea Teritoriului şi Urbanism      
Popescu Dana (plecare) Arhitect şef  februarie 2018  februarie 2018
 Serviciul Urbanism      
Moldovan Zeina (plecare) Şef serviciu  mai 2018  mai 2018
Marian Valeriu Consilier    
Mandl Daiana Luminiţa Consilier    
Ionicioiu Constantin Consilier    
Văsăliuţ Adriana Elena Consilier    
Compartimentul Autorizaţii de Construire şi Disciplina în Construcţii      
Fugătă Valentin Mircea Consilier    
Sas Draga Gabriela Consilier    
Şutac Anca Roberta Consilier juridic    
Compartimentul de Cadastru şi Gestiunea Localităţilor      
Popan Miron Liviu Consilier    
Horhogea Vasile Consilier    
Direcţia Tehnică Investiţii      
Cîrlugea Cristian Gheorghe Director executiv adjunct    
Graur Viorica Director executiv adjunct    
Serviciul Administrare Drumuri şi Poduri      
Ene Florin Răzvan Şef serviciu    
Arusoaiei Florentina Ana Consilier    
Ciupercea Mia Consilier    
Barbicioiu Vanina Georgiana Consilier    
Zahorecz Pavel Consilier    
Comp Elaborare Avize și Acorduri      
Morgovan Gelu Alin Consilier    
Comp Planificare Lucrări și Pregătire Documentație      
Dănilă Mirela Liana Consilier    
Dărău Doina Mărioara Consilier    
Simon Corina Mihaela Consilier    
Răvaș Claudia Consilier  mai 2018  mai 2018
Serv Urmărire Lucrări de Între-ținere, Rep. Drumuri și Poduri      
Câmpan Gheorghe Consilier    
Cococeanu Mihăiţă Minel Consilier    
Coţoi Marcel Ionuţ Consilier    
Moțiu Gavrilă Cornel Consilier    
Serviciul Autoritatea Judeţeană de Transport      
Ulici Diana Sabina Şef serviciu    
Popa Marian Consilier    
Farcaş Ioan Consilier    
Encev Boni Consilier    
Tau Ioan Consilier    
Băltean Lugojan Viorica Consilier    
Năstase Adrian Consilier juridic    
Grapini Ioan Consilier    
Serviciul Investiţii şi Dezvoltare Rurală      
Sabău Viorel Flaviu Şef serviciu    
Nagy Radu Antal Consilier    
Ionicioiu Carmen Mariana Consilier    
Gîd Ioan Valentin Consilier    
Bunaciu Pavel Consilier    
Maximovici Iasmina Raluca (plecare) Consilier  ianuarie 2018  ianuarie 2018
Pecican Iosif Consilier februarie 2018 februarie 2018
Năstase Daniela Consilier    
Pruteanu Anca Consilier mai 2018 mai 2018
Serviciul Administrarea Domeniului Public şi Privat      
Olariu Marian Ioan Şef serviciu    
Cherecheş Alexandru Consilier    
Sighete Ioan Florian Consilier    
Pop Laura Consilier    
Barbu Alin Consilier juridic    
Hotăran Ovidiu Consilier    
Hutiu Adrian Alexandru (plecare) Consilier  februarie 2018  februarie 2018
Beleiu Bianca Consilier    
Mărcuș Florin Octavian Consilier aprilie 2018 aprilie 2018
Serviciul Achiziţii Publice      
Micle Oana Georgiana Şef serviciu    
Tudur Teodora Amelita Consilier    
Focşan Nadina Lăcrimioara Consilier    
Stana Mirela Leontina Consilier    
Balint Silvia Leontina Consilier juridic    
Buzatu Alexandru Consilier juridic  februarie 2018  februarie 2018
Bobar Cosmina Flavia Consilier    
Petran Luciana Maria Consilier    
Goldea Patricia Consilier    
Florea Diana Romina Consilier    
Direcţia Programe de Dezvoltare      
Chiricheu Gabriela Director executiv    
Serviciul Proiecte cu Finanțare Internațională   
Cojocaru Alisa Șef serviciu ianuarie 2018 ianuarie 2018
Păcurar Luminiţa Teodora  Consilier    
Hugel Delia Clara Consilier    
Giurgi Corina Maria Consilier    
Hălmăgean Ioan Cătălin   Consilier    
Trînc Floarea Livia Consilier    
Bupte Adriana Alina Consilier    
Paven Diana Mădălina Consilier    
Neamțiu Neli Anișoara Consilier    
Pecican Theodora  Referant    
Varjasi Kristian Ivan (plecare) Consilier ianuarie 2018  ianuarie 2018
Compartimentul Promovare Investiţii   
Borbil Dana Maria Consilier    
Karpati Andreea Consilier

 ianuarie 2018

rectificată februarie 2018

plecare martie 2018

 ianuarie 2018

 

plecare martie 2018

Compartimentul UIP Sistem de Management Integrat al Deşeurilor Solide în Judeţul Arad   
Lăzurean Ioana Daniela  Consilier    
Vlasă Maria Daniela Consilier    
Duka Liana Consilier    
Toader Mihaela Consilier    
Pantea Ileana Consilier    
Jitariu Monica Consilier    
Compartimentul Implementare Proiecte