1. Consiliul Judetean Arad
  2. Organizare
  3. Aparat de specialitate
  4. Declaratii de avere si interese - 2019

Declaratii de avere si interese - 2019

Numele și prenumele Funcția Declaratia de avere Declaratia de interese
Stoian Gheorghe Administrator public    
       
Compartiment Control Intern Managerial    
Breban Roxana Maria Consilier  mai 2019  mai 2019
       
Lupu Silvana Daniela Secretar al Județului    
Serviciul Juridic Contencios Administrativ    
Jurj Daniel  Șef serviciu    
Glaser Andrea Brigitte Consilier juridic    
Barna Geanina Consilier juridic    
Chiș Maria Consilier juridic    
Anca Claudiu Consilier juridic    
Glogovicean Doina Consilier  mai 2019  mai 2019
Neamțiu Elena Cristina Consilier    
Popa Patricia Oana Consilier juridic  mai 2019  mai 2019
Jalonschi Lavinia Claudia Consilier juridic    
Cure Nicoleta Consilier juridic    
Biroul Audit Intern      
Grozi Valy Valentina  Șef serviciu    
Gîd Olimpia Florica Auditor    
Sabau Eugenia  Auditor    
Pecican Otilia Monica Auditor    
Serviciul Gestiune Resurse Umane    
Iancu Lenuța Șef serviciu    
Encev Maria Consilier  mai 2019  mai 2019
Iordache Florentina Consilier    
Cristina Haritina Lavinia Consilier    
Tamas Rodica Consilier    
Hălmăgean Claudia Consilier    
Sîrghi Lucia Consilier    
Fibișan Ofelia Consilier  mai 2019  mai 2019
Serviciul Managementul Spitalelor      
Șeran Mihai Grațian Șef serviciu  mai 2019  mai 2019
Cristea Cristina Claudia Consilier  mai 2019  mai 2019
Julean Florica Elena Consilier  mai 2019  mai 2019
Cristea Gheorghița Consilier  mai 2019  mai 2019
Ban Bogdan Consilier  mai 2019  mai 2019
Măduța Lidia Lavinia Consilier  mai 2019  mai 2019
Lucaci Nadia Raluca Consilier  mai 2019  mai 2019
Stoian Madona Maria Consilier juridic    
Serviciul Corp Control      
Popa Olimpia Neliana Șef serviciu    
Biroul Guvernanță Corporativă și Ajutor de Stat    
Buda Dan Florin Șef birou    
Hodăjeu Dorina- Maria Consilier    
Bolog Daniela Consilier    
Dobrescu Daniela Consilier    
Rus Alexandra Consilier juridic    
Hanc Laura Carmen Consilier februarie 2019 februarie 2019
Serviciul Achiziții Publice      
Micle Oana Georgiana Șef serviciu    
Stana Mirela Leontina (plecare) Consilier  martie 2019  martie 2019
Balint Silvia Elena Consilier juridic    
Focșan Nadina Lăcrimioara Consilier    
Tudur Teodora Amelita Consilier    
Petran Luciana Maria Consilier    
Bobar Cosmina Flavia Consilier    
Goldea Patricia Consilier    
Florea Diana Romina Consilier    
Pucea Luciana Consilier    
Ferencz Monica Consilier    
Răvaș Claudia Consilier juridic    
       
Direcția Comunicare și Strategii      
Ando Andrei Director executiv    
Serviciul Cooperare Instituțională și Relații Externe    
Pop Consuela Lidia Șef serviciu    
Cernea Claudiu Iosif (plecare) Consilier  martie 2019  martie 2019
Maris Mirela Laura Consilier    
Balaban Gabriela Anita Consilier    
Terpea Lavinia Cosmina Consilier    
Flore Ana- Maria Consilier    
Șandru Mirela Adriana Consilier    
Paulișan Florentina Consilier    
Serviciul Centrul Național de Inf. și Promovare Turistică al Jud. Arad    
Tătar Daliana Lorena Șef serviciu    
Compartiment Informare, Relații Publice și Mass Media    
Ozarchevici Mihaela Consilier    
Lovas Monica Daniela Consilier  martie 2019  martie 2019
Oțoiu Andreea Roxana Consilier    
Ostaficiuc Radu Consilier    
Grădinaru Teofil Referent    
Bunaciu Diana Consilier    
Compartiment Analiză Informatică      
Popa Ioan Lucian  Consilier  mai 2019  mai 2019
Rus Ciprian Horia Consilier    
Lupeiu Horia Viorel Consilier    
Suciu Ovidiu Mircea Consilier  mai 2019  mai 2019
Roibu Marius Ovidiu Consilier  mai 2019  mai 2019
       
Direcția Administrație Publică      
Petrică Aurel Director executiv    
Compartiment Managementul Documentelor    
Pisău Mircea Ioan Consilier    
Cameniță Florina Cristiana Consilier  mai 2019  mai 2019
Bej Mariana Otilia Consilier  mai 2019  mai 2019
Compartiment Contractare Servicii Sociale    
Mișcoi Ana Consilier  mai 2019  mai 2019
Fugătă Angelica Consilier    
Gherman Andrada Oana Consilier    
Sabău Georgeta Valeria Consilier juridic    
Hațegan Emanuela Doinița Consilier    
Serviciul Administrativ      
Bondor Flavius Șef serviciu    
       
Direcția Economică      
Ribovici Gheorghina Director executiv    
Turjuc Liliana Daniela  Director executiv adjunct    
Serviciul Contabilitate      
Haydu Mirela (plecare) Șef serviciu  mai 2019  mai 2019
Maghera Violeta Consilier    
Tamas Anuța  Consilier    
Lupeiu Luminița Consilier    
Todor Lucia Georgeta Consilier    
Bona Petru Bombonel Consilier  mai 2019  mai 2019
Todor Maria Consilier    
Vasici Simona Adriana Consilier    
Gașpar Camelia Georgeta Consilier    
Bănăduc Elena Monica Consilier    
Ardelean Mariana Consilier  mai 2019  mai 2019
Compartiment Evidență Patrimoniu      
Măriuța Georgina Adina Consilier    
Popa Roxana Lavinia Consilier  mai 2019  mai 2019
Compartiment Salarizare      
Botaș Maria Corina Consilier    
Melics Ileana Consilier    
Serviciul Buget      
Floruncuț Nicoleta  Șef serviciu    
Iovuța Dana Ioana Consilier    
Catrinescu Mihaela Consilier    
Tomuța Valeria Corina Consilier    
Bunaciu Florica Consilier    
Breje Saveta Mioara Consilier    
Ban Estera Consilier  mai 2019  mai 2019
Puia Rodica Consilier    
Rada Carmina Consilier    
Serviciul Venituri      
Gherman Marioara Șef serviciu    
Rad Liliana Consilier mai 2019 mai 2019
Matica Anca Florica Consilier    
Golomici Simona Consilier  mai 2019  mai 2019
Cătană Adina Consilier  mai 2019  mai 2019
Rițișan Daniela Georgeta Consilier  mai 2019  mai 2019
Furdui Alina Maria Consilier  mai 2019  mai 2019
Văsăliuț Adriana Elena Consilier    
Iancu Viorica Consilier  ianuarie 2019  ianuarie 2019
Compartiment Datorie Publică      
Madarasz Daniela Consilier    
Compartiment de Executare Silită      
Neagu Claudia Consilier    
       
Direcția Amenajarea Teritoriului și Urbanism    
Vîrvescu Florian Corneliu Arhitect șef    
Serviciul Urbanism      
Ionicioiu Constantin  Consilier  aprilie 2019  aprilie 2019
Marian Valeriu Consilier    
Mandl Diana Luminița Consilier    
Sturz Ciprian Consilier    
Compartiment Aut.Constr. și Discipl. în Construcții    
Fugătă Valentin Mircea Șef serviciu-ex.atribuții     
Sas Draga Gabriela  Consilier    
Șutac Anca Roberta Consilier juridic    
Compartiment de Cadastru și Gestiunea Localităților    
Popan Miron Liviu Consilier    
Horhogea Vasile Consilier    
       
Direcția Tehnică Investiții      
Ciubotaru Răzvan Director executiv  mai 2019  mai 2019
Graur Viorica Director executiv adjunct  martie 2019  martie 2019
Cîrlugea Cristian Gheorghe  Director executiv adjunct    
Serviciul Administrare Drumuri și Poduri    
Ene Florin Răzvan Șef serviciu    
Arusoaiei Florentina Consilier    
Ciupercea Mia Consilier    
Barbicioiu Vanina Georgiana  Consilier    
Zahorecz Pavel Consilier    
Bupte Adriana Alina Consilier    
Balaș Ovidiu Consilier    
Compartiment Planificare Lucrări și Pregătire Documentație    
Darău Doina Consilier    
Simon Corina Mihaela Consilier    
Rada Nadia Adela Consilier    
Schweitzer Cristina Vanessa Consilier   mai 2019   mai 2019
Compartiment Elaborare Avize și Acorduri    
Morgovan Gelu Alin Consilier    
Chepețan Alina Bianca Consilier juridic    
Serviciul Urmărire Lucrări de Între-ținere, Rep. Drumuri și Poduri     
Flore Cristian Ioan Șef serviciu    
Arcereanu Gabriela Consilier - delegare atribuții șef serviciu S.A.D.P.P  februarie 2019  februarie 2019
Câmpan Gheorghe Consilier  mai 2019  mai 2019
Cococeanu Mihăiță Minel Consilier    
Coțoi Marcel Ionuț Consilier    
Moțiu Gavrilă Cornel Consilier    
Bacs Claudiu Anton (plecare) Consilier  martie 2019  martie 2019
Marc Vlad Consilier mai 2019 mai 2019
Serviciul Autoritatea Județeană de Transport    
Ulici Diana (plecare) Șef serviciu  februarie 2019 februarie 2019
Grapini Ioan  Consilier - delegare atribuții șef serviciu    
Popa Marian Consilier    
Farcaș Ioan Consilier    
Encev Boni Consilier    
Tau Ioan Consilier    
Băltean Lugojan Viorica Consilier    
Năstase Adrian Consilier juridic   mai 2019   mai 2019
Noghiu George Eugen Consilier    
Serviciul Investiții și Dezvoltare Rurală    
Hălmăgean Ioan Șef serviciu    
Sabău Viorel Flaviu Consilier    
Nagy Radu Antal Consilier    
Ionicioiu Carmen Mariana Consilier aprilie 2019  aprilie 2019
Gîd Ioan Valentin Consilier  mai 2019  mai 2019
Bunaciu Pavel Consilier  mai 2019  mai 2019
Năstase Daniela Consilier   mai 2019   mai 2019
Pecican Iosif Consilier    
Pruteanu Anca Consilier    
Morar Elena Consilier  mai 2019  mai 2019
Doboș Petru (plecare) Consilier februarie 2019 februarie 2019
Serviciul Administrarea Domeniului Public și Privat    
Olariu Marian (plecare) Șef serviciu februarie 2019 februarie 2019
Cherecheș Alexandru (plecare) Consilier  martie 2019  martie 2019
Barbu Alin Consilier juridic    
Sighete Ioan Florian Consilier    
Hotăran Ovidiu Referent    
Pop Laura Consilier    
Beleiu Bianca Consilier    
Mărcuș Florin Octavian Consilier    
Blaga Radu Lucian Consilier aprilie 2019 aprilie 2019
Serviciul Public Judetean Salvamont Salvaspeo      

Besesek Mihai

Șef serviciu martie 2019 martie 2019
Direcția Programe de Dezvoltare      
Chiricheu Gabriela Director executiv    
Serviciul Proiecte cu Finanțare Internațională    
Cojocaru Alisa Șef serviciu    
Păcurar Luminița  Consilier    
Giurgi Corina Maria Consilier    
Hugel Delia Clara Consilier    
Trînc Floarea Livia Consilier    
Paven Diana Mădălina Consilier    
Neamțiu Neli Anișoara Consilier    
Zsori Karoly Consilier    
Vlaicu Liliana Angelica Consilier  februarie 2019  februarie 2019
Lucaci Carmen Alina Consilier februarie 2019 februarie 2019
Pecican Theodora Ioana Referent    
Compartiment Promovare Investiții    
Borbil Dana Maria Consilier    
Compartiment U.I.P. S.M.I.D.S în Jud. Arad și Mediu    
Vlasă Maria Daniela Consilier    
Toader Mihaela Consilier    
Pantea Ileana Consilier    
Duka Liana Consilier    
Lăzurean Ioana Daniela Consilier    
Jitariu Monica Consilier

 aprilie 2019

plecare 

aprilie 2019

 plecare