1. Consiliul Judetean Arad
  2. Organizare
  3. Aparat de specialitate
  4. Declaratii de avere si interese - 2014

Declaratii de avere si interese - 2014

Nr. crt Numele şi prenumele Funcţia  Decl.de     avere Decl.de interese
  Administrator public
1 Drăgan Cristian Admin.public iunie2014 iunie2014
  Compartimentul de Informare şi Relaţii Publice
2 Ozarchevici Mihaela Consilier  iunie2014 iunie2014
3 Lovas Monica Daniela Consilier iunie2014 iunie2014
  Compartimentul Relaţii Mass Media
4 Oţoiu Andreea Roxana Consilier  iunie2014 iunie2014
  Compartimentul Audit Intern
5 Grozi Valy Valentina Auditor  iunie2014 iunie2014
6 Gîd Olimpia Florica Auditor  iunie2014 iunie2014
7 Peia Ligia Medina Auditor iunie2014 iunie2014
8 Pecican Otilia Auditor iunie2014 iunie2014
  Serviciul Gestiune Resurse Umane
9 Iancu Lenuţa Şef serviciu iunie2014 iunie2014
10 Cordea Norina Consilier  iunie2014 iunie2014
11 Hălmăgean Claudia  Consilier iunie2014 iunie2014
12 Baltă Leontina  Consilier  iunie2014 iunie2014
13 Encev Maria Consilier iunie2014 iunie2014
14 Moraru Liliana Codruţa Consilier iunie2014 iunie2014
15 Tămaş Rodica Consilier iunie2014 iunie2014
  Serviciul Cooperare Instituţională şi Relaţii Externe 
16 Stănescu Mihaela Dana Şef serviciu iunie2014 iunie2014
17 Cernea Claudiu Iosif Consilier  iunie2014 iunie2014
18 Pop Consuela Lidia Consilier iunie2014 iunie2014
19 Gherman Nicoleta Consilier iunie2014 iunie2014
20 Terpea Lavinia Cosmina Consilier  iunie2014 iunie2014
21 Balaban Anita Gabriela Consilier iunie2014 iunie2014
22 Mariş Mirela Laura Consilier ian2014 iunie2014 ian2014 iunie2014
  Serviciul Managementul Spitalelor
23 Şeran Mihai Graţian Şef serviciu  iunie2014 iunie2014
24 Cristea Cristina Claudia Consilier  iunie2014 iunie2014
25 Stana Diana Consilier iunie2014 iunie2014
26 Julean Florica Consilier iunie2014 iunie2014
27 Manea Ciprian Nicolae Consilier iunie2014 iunie2014
28 Ban Bogdan Consilier  iunie2014 iunie2014
29 Măduţa Lidia Lavinia Consilier  iunie2014 iunie2014
  Secretar al Judeţului
30 Silaghi Ioan Secretar al judeţ. iunie2014 iunie2014
  Serviciul Juridic Contencios Administrativ
31 Lupu Silvana Daniela Şef serviciu iunie2014 iunie2014
32 Jurj Daniel-Vasile Consilier juridic iunie2014 iunie2014
33 Glaser Andrea Brigitte Consilier juridic   iunie2014 iunie2014
34 Duka Liana Consilier juridic  iunie2014 iunie2014
35 Luncan Ramona Monica Consilier juridic  iunie2014 iunie2014
36 Glogovicean Doina Consilier  iunie2014 iunie2014
37 Neamţiu Elena Cristina Consilier iunie2014 iunie2014
38 Meszaros Mirela Consilier juridic iunie2014 iunie2014
39 Sabou Anda Ionela Consilier iunie2014 iunie2014
40 Moţ Delia Daniela Consilier juridic iunie2014 iunie2014
  Direcţia Administraţie Publică
41 Petrica Aurel Director executiv iunie2014 iunie2014
  Compartimentul Editarea Monitorului Oficial al Judeţului
42 Ostaficiuc Radu Consilier  iunie2014 iunie2014
43 Pisău Mircea Ioan Consilier iunie2014 iunie2014
  Serviciul Autoritatea Judeţeană de Transport
44 Ulici Diana Sabina Şef serviciu iunie2014 iunie2014
45 Farcaş Ioan Consilier. iunie2014 iunie2014
46 Encev Boni Consilier  iunie2014 iunie2014
47 Popa Marian Consilier iunie2014 iunie2014
48 Tau Ioan Consilier iunie2014 iunie2014
49 Băltean Lugojan Viorica Consilier iunie2014 iunie2014
50 Grapini Ioan Consilier iunie2014 iunie2014
51 Năstase Adrian Consilier  iunie2014 iunie2014
  Serviciul Administrativ
52 Ciubotaru Răzvan  Şef serviciu  iunie2014 iunie2014
  Direcţia Amenajarea Teritoriului şi Urbanism
53 Cosma Niculae Arhitect şef  iunie2014 iunie2014
  Serviciul Amenajarea Teritoriului şi Urbanism
54 Moldovan Zeina Şef serviciu  iunie2014 iunie2014
55 Marian Valeriu Consilier iunie2014 iunie2014
56 Ştefan Adina Consilier iunie2014 iunie2014
57 Mandl Daiana Luminiţa Consilier  iunie2014 iunie2014
58 Simăndan Florina   Consilier  iunie2014 iunie2014
59 Văsăliuţ Adriana Elena Consilier iunie2014 iunie2014
  Stefan Adina Consilier Martie2014 Martie2014
60 Asimionesei Tiberius Şofer  iunie2014 iunie2014
  Compartimentul Autorizaţii de Construire si Disc. în Construcţii
61 Sas Draga Gabriela Consilier  iunie2014 iunie2014
62 Răileanu Margareta Emilia Consilier  iunie2014 iunie2014
63 Fugătă Valentin Mircea Consilier  iunie2014 iunie2014
  Ardelean Georgeta Consilier Martie2014 Martie2014
  Compartimentul de Cadastru şi Gestiunea Localitatilor
64 Popan Miron Liviu Consilier  iunie2014 iunie2014
65 Horhogea Vasile Consilier iunie2014 iunie2014
  Direcţia Economică
66 Ribovici Gheorghina Mirela Director executiv iunie2014 iunie2014
  Serviciul Contabilitate
67 Turjuc Liliana Daniela Şef serviciu iunie2014 iunie2014
68 Gherman Marioara Consilier  iunie2014 iunie2014
69 Maghera Violeta Consilier iunie2014 iunie2014
70 Baciş Dorin Rista Consilier iunie2014 iunie2014
71 Todor Lucia Georgeta Consilier  iunie2014 iunie2014
72 Haydu Mirela Consilier  iunie2014 iunie2014
73 Lupeiu Luminiţa Maria Consilier iunie2014 iunie2014
74 Todor Maria Consilier iunie2014 iunie2014
75 Pop Adriana Consilier  iunie2014 iunie2014
76 Bona Petru Bombonel Consilier  iunie2014 iunie2014
  Serviciul Buget Venituri
77 Banciu Marioara Şef serviciu iunie2014 iunie2014
78 Breje Saveta Mioara Consilier iunie2014 iunie2014
79 Catrinescu Mihaela Consilier iunie2014 iunie2014
80 Iovuţa Dana Ioana Consilier iunie2014 iunie2014
81 Hîrţe Codruţa Cora Consilier iunie2014 iunie2014
82 Floruncut Nicoleta Consilier iunie2014 iunie2014
83 Bunaciu Florica Consilier iunie2014 iunie2014
84 Tomuţa Corina Valeria Consilier  iunie2014 iunie2014
  Compartimentul Monitorizare şi Încasare Venituri
85 Ban Estera Consilier  iunie2014 iunie2014
  Serviciul  Relaţii Economice în Teritoriu
86 Turjuc Viorel Teodor Şef serviciu iunie2014 iunie2014
87 Costea Florin Consilier  iunie2014 iunie2014
88 Stoica Adelina Florica Consilier  iunie2014 iunie2014
89 Pîrjol Diana Consilier  iunie2014 iunie2014
90 Rad Liliana Consilier iunie2014 iunie2014
91 Bonta Liviu Consilier iunie2014 iunie2014
92 Brădeanu Andrei Consilier iunie2014 iunie2014
93 Matica Anca Florica Consilier iunie2014 iunie2014
  Compartimentul Monitorizarea şi Supravegherea Activităţii Intrepr. Publice
94 Lazea Carmen Consilier iunie2014 iunie2014
  Compartimentul Evidenţă Patrimoniu
95 Măriuţă Georgina Adina Consilier iunie2014 iunie2014
96 Pop Laura Consilier iunie2014 iunie2014
  Compartimentul Datorie Publică
97 Tamas Anuta consilier iunie2014 iunie2014
98 Sutac Nicolae Marius Consilier iunie2014 iunie2014
  Compartimentul Salarizare
99 Melics Ileana Consilier  iunie2014 iunie2014
100 Botaş Maria Corina Consilier iunie2014 iunie2014
  Direcţia Tehnică Investiţii
101 Nedelciu Adrian Director executiv iunie2014 iunie2014
102 Cîrlugea Cristian  Director exec.adj iunie2014 iunie2014
  Serviciul Investiţii
103 Rusu Mircea Vasile Şef serviciu  iunie2014 iunie2014
104 Ionicioiu Carmen Mariana Consilier  iunie2014 iunie2014
105 Hugel Delia Clara Consilier  iunie2014 iunie2014
106 Coţoi Marcel Ionuţ Consilier  iunie2014 iunie2014
107 Costin Ecaterina Consilier  iunie2014 iunie2014
108 Gîd Ioan Valentin Consilier  iunie2014 iunie2014
109 Bunaciu Pavel Consilier iunie2014 iunie2014
110 Ciupercea Mia Consilier iunie2014 iunie2014
  Serviciul Administrarea Domeniului Public şi Privat
111 Olariu Marian Ioan Şef serviciu iunie2014 iunie2014
112 Sabău Viorel-Flaviu Consilier  iunie2014 iunie2014
113 Nagy Radu-Antal Consilier  iunie2014 iunie2014
114 Cherecheş Alexandru Consilier  iunie2014 iunie2014
115 Luca Livia Vioara Consilier iunie2014 iunie2014
116 Barbu Alin Consilier juridic iunie2014 iunie2014
117 Hotăran Ovidiu Referent  iunie2014 iunie2014
118 Barbicioiu Vanina  Consilier  iunie2014 iunie2014
  Serviciul Monitorizare Utilităţi Publice şi Dezvoltare Locală
119 Lăzurean Ioana Daniela Şef serviciu iunie2014 iunie2014
120 Cociuba Nica Consilier iunie2014 iunie2014
121 Galgotzi Eleonora  Consilier  iunie2014 iunie2014
122 Suciu Ovidiu Mircea Consilier  iunie2014 iunie2014
123 Cameniţă Florina  Consilier iunie2014 iunie2014
124 Sighete Ioan-Florian Consilier iunie2014 iunie2014
125 Mihuţ Marcela-Simona Consilier  iunie2014 iunie2014
126 Fugata Angelica Consilier  iunie2014 iunie2014
127 Mişcoi Ana Consilier  iunie2014 iunie2014
  Serviciul Administrare Drumuri şi Poduri
128 Zahorecz Pavel Şef serviciu iunie2014 iunie2014
129 Câmpan Gheorghe Consilier iunie2014 iunie2014
130 Vlad Flavius-Brutus Consilier iunie2014 iunie2014
131 Dănilă Mirela Liana Consilier iunie2014 iunie2014
132 Darău Doina Marioara Consilier iunie2014 iunie2014
133 Goilean Florian Consilier iunie2014 iunie2014
134 Morgovan Gelu Consilier iunie2014 iunie2014
135 Arusoaiei Florentina Ana Consilier iunie2014 iunie2014
  Serviciul Achiziţii Publice
136 Lucaci Nadia Raluca Şef serviciu  iunie2014 iunie2014
137 Puia Diana Otilia Consilier iunie2014 iunie2014
138 Stana Mirela Consilier iunie2014 iunie2014
139 Kelemen Renate Consilier juridic iunie2014 iunie2014
140 Lazăr Mirela Daniela Consilier juridic ian2014 iunie2014 ian2014 iunie2014
141 Focşan Nadina  Consilier iunie2014 iunie2014
142 Dumitrachescu Aurica Consilier  iunie2014 iunie2014
143 Dumitru Livia Referent iunie2014 iunie2014
  Direcţia Programe de Dezvoltare
144 Chiricheu Gabriela Director executiv iunie2014 iunie2014
  Serviciul Proiecte cu Finanţare Internaţională
145 Barboni Alisa Elena Şef serviciu  iunie2014 iunie2014
146 Păcurar Luminiţa  Consilier  iunie2014 iunie2014
147 Hosu Silvana Simona Consilier iunie2014 iunie2014
148 Nagy Tamas Alexandru Consilier iunie2014 iunie2014
149 Jurcă Carmen Cristina Consilier iunie2014 iunie2014
150 Gherghe Delia Consilier iunie2014 iunie2014
151 Trînc Floarea Livia Consilier iunie2014 iunie2014
152 Cătană Adina Aurelia Consilier iunie2014 iunie2014
153 Bupte Adriana Alina Consilier iunie2014 iunie2014
154 Paven Diana Madalina Consilier iunie2014 iunie2014
  Compartimentul Promovare Investiţii
155 Borbil Dana Maria Consilier iunie2014 iunie2014
156 Karpati Andrea Laura Consilier iunie2014 iunie2014
  Compartimentul Analiză Informatică
157 Brădean Ioan Consilier  iunie2014 iunie2014
158 Gozman Crăciun Consilier  iunie2014 iunie2014
159 Lupeiu Horia Viorel Consilier  iunie2014 iunie2014
160 Popa Lucian Ioan Consilier iunie2014 iunie2014
  Compartimentul  U.I.P. Sistem Manag. Integrat  Deş.Solide pt. Judeţul Arad
161 Calalb Monica Consilier iunie2014 iunie2014
162 Tudur Teodora Amelita Consilier iunie2014 iunie2014
163 Vlasă Maria Daniela Consilier iunie2014 iunie2014
164 Toader Mihaela Consilier iunie2014 iunie2014
165 Pantea Ileana Consilier iunie2014 iunie2014
  Serviciul Centrul National de Inf.si Promovare Turistica a Jud.Arad
166 Moţiu Daliana Lorena Şef serviciu iunie2014 iunie2014
167 Vîrvescu Casiana Alexandra Consilier iunie2014 iunie2014
168 Cristina Lavinia Haritina Consilier iunie2014 iunie2014
169 Iancu Mihai Gabriel Consilier iunie2014 iunie2014
170 Băghină Oana Consilier iunie2014 iunie2014
171 Matica Alexandru Consilier iunie2014 iunie2014