3. Anunturi
  4. Servicii de infomare și publicitate pentru proiectul „Cunoștințe sporite privind energia regenerabilă și eficiența energetică prin formare și schimburi de bune practici între profesioniști din județul Arad și partenerii norvegieni”/„Increased knowledge on renewable energy and energy efficiency through training and best practice exchanges between professionals from Arad County and Norwegian partners”

Tip anunt: Servicii / Data publicare: 28.02.2024 / Expira: 31.03.2024
Departament: Serviciul Achiziţii Publice